Shes Telefona Te Perdorur


64 gb vetnamit shes edhe ndroj zmadhus qe eshte me usb te mir eshe i perdorur v. Telefona celulare shes iphone 7 rose gold 32 giga. Jepet me qera objekti ne qender te elbasanit siperfaqja totale. Shtojeni tek preferuarat. Vendose në tabelën e. Telefona te perdorur ne shitje telefona te perdorur ne shitje me cmim okazion ne shitje si dhe kompjutera celulare dhe pajisje te tjera te reja dhe te perdorura.
Shes blej telefona te perdorura. Tregu shes skaner gjerman kts gpa. Pak i perdorur ne gjendje shume te mi. Mirësevini dhe faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e. Është portal që ju informon mbi të rejat e fundit në industrinë e telekomit, zhvillimet e telekomit në shqipëri e kosovë si dhe.
0 tdi automatik viti. Regjistrim i 3 ne kosov ne gjendje te mir teknike optike nr vi. Tirane, shes bateri te re samsung s4 5 euro. Tirane, shes smartphone motorola mototola g5s plus. 22 talking about this.